Masážna pištoľ Strong VI - FyzioGun - zlatá

Kód: 910
Akcia
Značka: FyzioGun
€109,49 –40 %
fyziogun zlaty masazna pistol najlepsia na trhu
€109,49 –40 % €65,49
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

FyzioGun je jeden z najsilnejších modelov na trhu. Až 30 úrovní intenzity. FyzioGun predstavuje perfektnú pomôcku pre fyzioterapeutov, rekreačných aj profesionálnych športovcov, pretože pomáha zmierniť svalové napätie a stuhnutosť, zvyšuje rozsah pohybu a súčasne zlepšuje cirkuláciu a prietok krvi. Vďaka výkonnému motoru dokáže vyvinúť rýchlosť až 3 200 otáčok za minútu. Masážna pištoľ FyzioGun je vybavená dotykovým LCD displejom a 30 úrovňami intenzity.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fyziogun Strong VI MANUÁL

FyzioGun pomáha dosiahnuť lepší výkon, stimuláciou krvného a lymfatického obehu , zahriatie svalových tkanív a zlepšenie pružnosti . To vedie k zníženiu svalovej únavy a bolestivosti.

 masazna pistol 30 rychlosti

Predstavte si tichú masážnu pištoľ FYZIOGUN s viacstupňovou funkčnosťou (30 rýchlosti), ktorá dokáže urobiť až 3200 úderov za minútu.

 

 •  Masážna pištoľ v modernom a zároveň ergonomickom tvare v čiernom farebnom prevedení
 • Vhodná pre fyzioterapeutov, rekreačných aj profesionálnych športovcov
 • Zmierňuje svalové napätie a stuhnutosť
 • Regeneruje svaly po športovom výkone
 • Urýchľuje zahriatie svalov pred tréningom
 • Zvyšuje rozsah pohybu a zlepšuje prietok krvi
 • Komfortné používanie umožní malá hmotnosť
 • Súčasťou pištole FyzioGun je 6 vymeniteľných aplikačných hlavíc 
 • je v štýlovom balení v podobe kufríka 

 

fyziogun pistol masazna

Použitie:

Použitie masážnej pištole je veľmi jednoduché a vhodné ako pred športovým výkonom ako metóda pretiahnutia, tak aj po ňom, pretože regeneruje svaly, zmierňuje kŕče vzniknuté intenzívnou fyzickou aktivitou, znižuje tvorbu kyseliny mliečnej a tiež prispieva k jej vylúčeniu.

 

Záruka

 

Záruka produktu je 2 roky od dátumu zakúpenia a zaniká v nasledujúcich prípadoch:

 

 • Poškodenie spôsobené nehodou, zneužitím, nesprávnou manipuláciou alebo transportom.
 • Produkt bol podrobený neoprávnenej oprave alebo neautorizovanému manipulačnému zásahu.
 • Produkt nebol používaný podľa inštrukcií.
 • Škoda prekročila cenu produktu.
 • Došlo k zhoršeniu stavu produktu, v dôsledku zlého skladovania, zaobchádzania či starostlivosti zo strany používateľa.

 

Upozornenie

 

Pred použitím výrobku sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Obzvlášť v prípade, pokiaľ máte akékoľvek zdravotné problémy, trpíte prebiehajúcim akútnym alebo chronickým ochorením, ste tehotná alebo ste po výmene kĺbov. Produkt je určený iba pre dospelé osoby. Masážnu pištoľ nepoužívajte na kĺby, hlavu, ani iné kostnaté časti tela. Po použití sa môžu objaviť modriny. Akonáhle v masírovanej oblasti pocítite akýkoľvek nepríjemný pocit alebo bolesť, ihneď ukončite prevádzku produktu. Vlasy alebo akúkoľvek časť tela udržujte v dostatočnej vzdialenosti od pohyblivej časti zariadenia a chladiacich otvorov na zadnej strane motora, aby nedošlo k priškripnutiu. Nevkladajte akékoľvek objekty do chladiacich otvorov na zadnej strane motora. Zariadenie nie je určené na použitie pod vodou, ani v rizikových podmienkach, kde hrozí, že by voda mohla preniknúť do vnútorného systému, napríklad cez chladiace otvory motora. Vždy tak zabráňte akejkoľvek šanci, aby sa voda dostala do útrob zariadenia. Produkt uchovávajte a používajte v dostatočnej vzdialenosti od tekutín a zdrojov tepla. Používajte iba nabíjačku dodávanú v balení produktu. Pred každým použitím zariadenie starostlivo skontrolujte. Nezasahujte do systému fungovania produktu akýmkoľvek spôsobom. Nespúšťajte a nenabíjajte zariadenie v bezobslužnom stave. Nezachádzajte s výrobkom akýmkoľvek rizikovým spôsobom, ktorý by mohol spôsobiť poškodenie produktu alebo viesť k zraneniu používateľa. Neodstraňujte skrutky ani sa nepokúšajte produkt rozobrať. Po dosiahnutí nepretržitej hodinovej prevádzky produkt vypnite a pred opätovným použitím nechajte pol hodinu v pokoji vypnutý. Produkt skladujte v suchu, chráňte pred teplom, vlhkosťou a priamym slnečným žiarením.

Dodatočné parametre

Kategória: Tréningové vybavenie
Hmotnosť: 1.2 kg
Farba: zlatá
Verzia: s LCD dotykovým displejom
počet rýchlostí: 30
Batéria: 24V Li-Ion, 2500 mAh
Výdrž batérie: 4-6 hodín
Nabíjanie: 2 hodiny
Frekvencia: až 3200 rázov za minútu
súčasťou balenia: 6 vymeniteľných nadstavcov, štýlové balenie v podobe kufríka, nabíjací adaptér, manuál
Hmotnosť: 1,2 kg
Hlučnosť: do 45db
Zdvih: 10 mm
Záručná doba: 24 mesiacov
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
D Avatar autora | 28.12.2022
Výborná pomôcka, pomáha zregenerovať po náročnom športovom výkone.