Reklamačný poriadok

Na náš tovar poskytujeme záručnú dobu 24 mesiacov. Záručná lehota začína plynúť dňom prevzatia tovaru a záruka sa vzťahuje na vady tovaru, ktoré sa prejavia v záručnej lehote. Záruku Vám nebudeme môcť uznať v týchto prípadoch:

  • Ak ste tovar používali na iný účel ako bol určený
  • Úprava a zásahy do štruktúry výrobku
  • Bežným opotrebovaním
  • Údržba v rozpore s návodom
  • Zanedbanie starostlivosti o výrobok
  • Pri mechanickom poškodení vzniknutým neopatrnou manipuláciou

Naše výrobky sú vynikajúcej kvality a dúfame, že s nimi budete plne spokojný/á! V prípade výskytu ojedinelých výrobných alebo iných vád nás neváhajte kontaktovať. Radi si s Vami dohodneme spôsob nápravy. Pre urýchlenie Vašej reklamácie vyplňte reklamačný formulár (Stiahni TU). Následne realizujte odoslanie tovaru podľa pokynov vo formulári.

VRÁTENIE TOVARU
Kupujúci - spotrebiteľ môže bez udania dôvodu odstúpiť od zmluvy do 14 dní od uzatvorenia zmluvy v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z..
V zmysle obchodných podmienok a zákona č. 102/2014 Z.z. je kupujúci povinný informovať predávajúceho o odstúpení od zmluvy. Za týmto účelom nám odošlite tento vyplnený formulár na odstúpenie od zmluvy(Stiahni TU). Následne realizujte odoslanie tovaru podľa pokynov vo formulári.

Tovar nám neposielajte späť na adresu firmy, ktorú máme uvedenú v obchodných podmienkach. Tovar nám zasielajte výhradne len cez výdajné miesta zásielkovne, presné pokyny máte uvedené v reklamačnom formulári.

 

Ak ste si u nás zakúpili jeden z mixérov od značky SmoothieJet a chcete ho vymenit alebo vrátiť, tak sa prosím uistite, že míxér správne uzatvárate. Utiahnite pohár a základňu tak aby šípka na priehľadnej časťi mixéru bola zarovnaná s nápisom SmoothieJet, ktorý sa nachádza na farebnej čašti mixéru. Je to tak kvôli bezpečnosti, pretože mixér obsahuje magnetický prúžok aby sa nedal spustiť ked je v demontovanom stave.

 V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 951 704 689 (Po - Pá od 800 do 1600)

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie