Kugoo KIRIN kolobežka G4 MAX - 3200W

Kód: 5788
Akcia Novinka
ZADARMOZADARMO €2 799 –15 %
kugoo kirin G4 max
€2 799 –15 % €2 379
Doručenie 5-7 dní (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024

Kukirin G4 Max je vlajkovou loďou elektrokolobežiek od svetoznámeho výrobcu Kugoo, je vybavená dvojicou vysoko výkonných 1600W motorov, ktoré dokážu produkovať neuveriteľný maximálny výkon až 4000W! Odnímateľná lítiová batéria 60 V/35,2 Ah zaručuje pôsobivú výdrž 95 km, Maximálna rýchlosť 86 km/h. Štvorpiestikové Hydraulické brzdy,Masívny rám a predná vidlica s dvojitým hydraulickým tlmením, 12-palcové ultra široké terénne pneumatiky.

Model 2024!

Detailné informácie

Podrobný popis

KuKirin G4 Max – zatiaľ najvýkonnejší a najefektívnejší prostriedok osobnej dopravy! Kukirin G4 Max je vlajkový model elektrokolobežiek od svetoznámeho výrobcu Kugoo, kolobežka nie je vybavená jedným až dvojicou vysoko výkonných 1600W motorov, ktoré dokážu vyvinúť maximálny výkon až 4000W! Pokiaľ ide o plynulú a rýchlu jazdu elektrokolobežka KuKirin G4 Max skutočne vyniká!

 Odnímateľná lítiová batéria 60 V/35,2 Ah zaručuje pôsobivú výdrž 95 km, čím ponúka vysoký dojazd na vašich cestách.Funkcia vymeniteľnej batérie bola prenesená z predchádzajúceho modelu KuKirin G3 Pro, čím spoločnosť Kugoo zaviedla túto inovatívnu funkciu. Odnímateľné batérie sú pre terénne a veľké elektrické kolobežky prakticky nevyhnutné. Jednoducho vyberte batériu z kolobežky a vezmite ju do interiéru, do bytu alebo na nabíjačku. Hlavná výhoda odnímateľnej batérie sa prejavuje aj pri preprave kolobežky autom alebo pri jej nakladaní. Odstránením batérie môžete znížiť hmotnosť kolobežky, čo uľahčí jej naloženie napríklad do kufra auta.

S maximálnou rýchlosťou 86 km/h sa môžete bez námahy preháňať mestskými ulicami alebo otvorenými cestami. Elektrická kolobežka KuKirin G4 Max je v súčasnosti najväčšou a najvýkonnejšou kolobežkou značky Kugoo. Táto kolobežka nemá problém zvládnuť akúkoľvek záťaž, stúpanie alebo nerovný terén.

Bezpečnosť je popri vysokom výkone najvyššou prioritou. Vďaka predným a zadným štvorpiestovým hydraulickým brzdám prináša KuKirin G4 Max rýchle a účinné brzdenie a poskytuje spoľahlivú brzdnú silu v núdzových situáciách. Súčasťou balenia je štandardná 67,2 V/5 A nabíjačka, ktorá zabezpečí pohodlné a rýchle dobíjanie po vašich dobrodružstvách. Zvýšenú viditeľnosť zabezpečujú masívne, vysoko svietivé LED predné, zadné a smerové svetlá, doplnené ambientným osvetlením na bokoch kolobežky, vďaka čomu zostanete viditeľní a v bezpečí za rôznych svetelných podmienok.

Masívny rám a konštrukcia – Jazdite pohodlne vďaka predným a zadným tlmičom s dvojitým hydraulickým tlmením, ktoré minimalizujú nárazy a poskytujú plynulý a príjemný zážitok. Systém skladania s otočným závitom umožňuje jednoduché skladovanie a prenášanie.  Okrem toho 12-palcové ultra široké terénne pneumatiky ponúkajú stabilitu a trakciu na všetkých povrchoch. Súčasťou kolobežky je aj veľká závesná taška na pripevnenie k prednej tyči kolobežky, ktorú môžete použiť na zvýšenie pohodlia a uloženie osobných vecí, nabíjačky alebo potrebného náradia na rýchlu údržbu.

Elektrická kolobežka KuKirin G4 Max je navrhnutá tak, aby ponúkala výkon, výdrž a bezpečnostné prvky, ktoré zabezpečia vzrušujúci a spoľahlivý spôsob dopravy pre vaše každodenné potreby!

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické kolobežky
Výkon: 2* 1600 W
Max. Rýchlosť: Do 86 km/h
Max. Dojazd: Do 95 km
Hmotnosť: 80 kg
Batéria: 60V/35,2Ah
Nosnosť: 150
Doba Nabíjania: 10 hodín
Farba: Čierno oranžová
LED Svetlo: Predné, zadné, smerovky, ambientné osvetlenie
LED Displej: Áno
Brzda: Štvorpiestikové hydraulické brzdy
Veľkosť Kolies: 12 palcov
Jazdné Režimy: Tri jazdné režimy: EKO, NORMAL, TURBO
Záručná doba: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: