Ninebot by Segway elektrická kolobežka KickScooter GT2P - 6000 W

Kód: 1947
Akcia Novinka Doprava zdarma
ZADARMOZADARMO €3 499 –13 %
Ninebot by Segway elektrická kolobežka KickScooter GT2P - 6000 W progress-muscle.sk
€3 499 –13 % €3 039
Vypredané
Položka bola vypredaná…

 Tovar priamo od výrobcu  Záručný a pozáručný servisExtrémne výkonná elektrická kolobežka od svetoznámej firmy Segway. O ohromný výkon Segway SuperScooter GT2P sa starajú dva 3000W motory (v špičke výkon spolu až 6000W) a 30 ah batéria, ktoré zabezpečujú dojazd 90km a maximálnu rýchlosť 70km/h. Kolobežka zvládne aj kopec so stúpanim až 30%.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ultimátny nástroj pre všetky terény

„Segway KickScooter GT2P otvára úplne novú perspektívu a definuje elektrokolobežku ako športový stroj. GT2P prichádza s kyberpunkovým dizajnovým konceptom a konštrukciou využívajúcou letecký hliník, ktorý unesie maximálne užitočné zaťaženie 150 kg. Bezpečnosť nie je problém, pretože GT2P KickScoo samoopravných bezdušových pneumatikách Segway GT2P dokáže zrýchliť až 70 km/h a má super dlhý dojazd až 90 km, čo z neho robí najvýkonnejší a najpokročilejší KickScooter, aký bol kedy uvedený na trh.Tento vysoko výkonný a technologicky vyspelý model vás úplne pohltí.

*Tento produkt je možné používať iba na závodných tratiach a/alebo súkromnom pozemku. Dodržujte prosím miestne predpisy

Rozsvieťte noc

Aby bola zaručená bezpečnosť všetkých jazdcov, má KickScooter predné a zadné LED svetlá. Brilantné a neoslňujúce 9W LED predné svetlo a LED DRL (Daytime Running Light) pomáhajú udržať vašu cestu voľnú a zároveň vás robia viditeľnejšími.

Okrem svetiel prichádza GT2P s certifikovanými reflektormi na prednej, zadnej a bočnej strane, takže vás ľahko zbadá za zlých svetelných podmienok. A konečne predné a zadné integrované ukazovatele smeru umožňujú lepšiu viditeľnosť jazdca a bezpečnejšiu jazdu.

Vyššia bezpečnosť a pohodlie vďaka väčším pneumatikám

Segway GT2P je dodávaný so samoopravnými veľkými 11-palcovými pneumatikami (s gélovou vrstvou vo vnútri pneumatiky), ktoré ponúkajú nižšie riziko prepichnutia a menšiu údržbu. Pneumatiky majú behúne o šírke 92 mm, čo umožňuje náročné použitie, lepšiu odolnosť na akomkoľvek povrchu a tiež väčšiu stabilitu pri jazde.

Okrem komfortu vašej jazdy je pre nás prioritou aj vaša bezpečnosť. GT2P posúva jazdu na KickScooteri na inú úroveň so svojimi dvoma nezávislými brzdami, ktoré sú združené: zadné koleso má kotúčovú brzdu a elektronický protiblokovací brzdový systém (E-ABS); predné koleso má kotúčovú brzdu kombinovanú so systémom predného a zadného dvojramenného odpruženia (podobne ako predné odpruženie používané v superšportoch). Kombinácia týchto faktorov vám prináša väčšiu stabilitu a bezpečnosť pri jazde.

Ochrana proti krádeži

KickScooter GT2P môžete odomknúť/zamknúť pomocou aplikácie Segway-Ninebot APP. Tá pri zamknutí zároveň aktivuje funkciu ochrany proti krádeži:

– KickScooter spustí alarm s blikajúcimi svetlami na 3s, keď dôjde k ľahkému pohybu.

Keď je KickScooter odomknutý, automaticky sa vypne, pokiaľ do 10 minút neprebehne žiadna operácia, takže žiadna energia nepríde nazmar.

 

Prvý ľahko čitateľný transparentný farebný LED panel

GT2P je vybavený naším úplne novým plne farebným a priehľadným PM OLED displejom na palubnej doske a je tak oficiálne prvou elektrokolobežkou na svete, ktorá vám poskytuje všetky potrebné informácie na prvý pohľad:

– vašu rýchlosť a zvyšný dojazd.

– aktívny režim (PARK-WALK-ECO-SPORT-RACE alebo dokonca režim BOOST).

– ktoré svetlá sú zapnuté/vypnuté: ukazovateľ smeru, svetlomet.

– mód pohonu jedného kolesa (1WD) alebo pohonu oboch kolies (2WD).

– stav batérie, tempomat a mnoho ďalších…

 

Pohodlná alebo športová jazda: všetko je možné!

S možnosťou mať zapnutý predný alebo kombinovaný pohon predných a zadných kolies GT2P vás vezme do akéhokoľvek typu ťažkého terénu: duálne motory s brutálnym maximálnym výkonom 6000 W vám umožnia špičkovú dynamiku, viac adrenalínu a maximálnu ovládateľnosť. Vďaka tomu môže váš KickScooter ľahko vyšplhať až do 30% sklonu.

GT2P je vybavený tromi rôznymi jazdnými režimami (eko, štandardný a športový režim) a tiež režimom Walk a režimom Park. Ešte viac vzrušujúce je, že jedinečný REŽIM BOOST dokáže váš KickScooter zrýchliť z nuly na 48 km/h za 3.9 sekundy a zvýši maximálnu rýchlosť na 70 km/h na použitie na súkromných tratiach.

Vyzvite off-roady vďaka dvojitému odpruženiu a STDC

Segway KickScooter GT2P vám ponúkne ten najlepší zážitok v teréne.

Vďaka prednému a zadnému odpruženiu a nastaviteľnému tlmiču, ktorý sa dokonale prispôsobí rôznym jazdným podmienkam, môžete zdolávať každý terén:

– Mäkké tlmenie pre väčšiu stabilitu a pohodlnú jazdu pri jazde vysokou rýchlosťou.

– Tvrdé tlmenie pre náročnejšie terény a hrboľaté cesty.

Okrem toho sa nový Segway GT2P môže pochváliť aj kontrolou trakcie, Segway Dynamic Traction Control (STDC), ktorá znamená väčšiu priľnavosť, a teda bezpečnosť, pri zatáčaní av drsných jazdných podmienkach.

 akcia-elektricka-kolobezka-segway-superscooter-gt2p-vystavena

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické kolobežky
Rýchlosť: 70 km/h
Motor: 2x3000W
Max. nabíjacie napätie: 58.8V
Nominálna energia: 1512Wh
Dojazd: 90 km
Uhol stúpania: 30°
Maximálna váha jazdca: 150 kg
Displej: Priehľadný PM OLED displej
Veľkosť kolies: 11 palcov
Svetlo: Predné LED, DRL, zadné LED svetlá a brzdové svetlá
Brzda: Predné a zadné kotúčové brzdy
Inteligentný typ: bluetooth, elektronický
Jazdné režimy: režim WALK, režim PARK, režim ECO, režim SPORT a režim RACE
Záručná doba: 24 mesiacov
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: