FunWater elektrická pumpa na batériu 4000 mAh

Kód: 5647
Akcia Novinka
€154,90 –9 %
electricpump06 1024x1024
€154,90 –9 % €139,90
Ihneď skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Toto kompaktné a prenosné vzduchové čerpadlo SUP má dlhú hadicu a pohodlnú rukoväť na prenášanie, ktorú možno ľahko zostaviť a rozobrať, čím šetrí ďalší priestor pre ľahké skladovanie. Túto SUP pumpu si môžete vziať so sebou kamkoľvek pôjdete. Dá sa ľahko a behom chvíľky nafúknuť. Zahoďte tradičné manuálne vzduchové čerpadlo! Uvoľnite si ruky a ušetrite čas!

Detailné informácie

Podrobný popis

【Jedinečný a prenosný dizajn】 Toto kompaktné a prenosné vzduchové čerpadlo SUP má dlhú hadicu a pohodlnú rukoväť na prenášanie, ktorú možno ľahko zostaviť a rozobrať, čím šetrí ďalší priestor pre ľahké skladovanie. Túto SUP pumpu si môžete vziať so sebou kamkoľvek pôjdete. Dá sa ľahko a behom chvíľky nafúknuť. Zahoďte tradičné manuálne vzduchové čerpadlo! Uvoľnite si ruky a ušetrite čas!
【LCD displej】 Pomocou digitálneho displeja nastavte cieľový tlak a monitorujte tlak v reálnom čase, aby ste maximalizovali presnosť nafukovania. Sup elektrické čerpadlo podporuje pracovný rozsah 0,5-16 PSI. Konkrétnu hodnotu si nastavte sami pred infláciou. Počas procesu nafukovania bezpečnostný inteligentný tlakový systém automaticky zastaví nafukovanie pri dosiahnutí nastaveného cieľového PSI, aby bola zaistená bezpečnosť.
【12V DC konektor do auta a extra 6 univerzálnych dýz】 Pripojte sa k 12V DC konektoru vášho auta. Vybavený kompletnou sadou trysiek, vhodnými pre 90% vodných nafukovacích produktov na trhu. Ako sú nafukovacie bazény, paddleboardy, kajaky, lopty na jogu, nafukovacie stany, nafukovacie matrace, plávajúce riadky atď. Skvelá hodnota za peniaze!
【Funkcia efektívneho čerpania】 Vzduchové čerpadlo má inteligentný digitálny ovládač a tlačidlo prepínania tlakovej jednotky. S maximálnou rýchlosťou 70 l/min môžete svoje zariadenie nafúknuť rýchlejšie a užiť si výlet po vode.
【Jednoduché použitie】 Elektrická pumpa je vybavená digitálnym LCD displejom a tlačidlami. Stačí pripojiť a utiahnuť hadicu k adaptéru hadicového katétra. Potom nastavte cieľový tlak, stačí použiť tlačidlo zvýšenia tlaku (+) alebo tlačidlo zníženia tlaku (-) na nastavenie požadovaného tlaku. Po dokončení nastavenia stlačte tlačidlo na spustenie čerpadla.

Nabíjateľný štýl:

【Navyše 6 univerzálnych nástavcov na trysky】 Tlak batériou napájanej stojacej pumpy paddleboard je až 16 PSI. Dodáva sa s kompletnou sadou trysiek pre väčšinu vysokotlakových nafukovačiek. Vzduchová pumpa SUP dokáže nafúknuť stojace paddle boardy, loptičky na jogu, nafukovacie člny/kajaky, nafukovacie matrace, bazénové plaváky, nafukovacie pohovky, nafukovacie stany atď.
【Odolné napájanie a nabíjanie cez USB】 Vzduchová pumpa má vstavanú 4000 mAh nabíjateľnú batériu, maximálny tlak je 70 l/min. Na nabíjanie použite dodaný kábel USB typu C, ktorý sa dá ľahko nabíjať. A jeho dizajn je vylepšený použitím vysoko kvalitných materiálov, čo výrazne znižuje hlučnosť pri prevádzke.
【Jednoduché použitie】 Elektrická pumpa je vybavená digitálnym LCD displejom a tlačidlami. Stačí pripojiť a utiahnuť hadicu k adaptéru hadicového katétra. Potom nastavte cieľový tlak, stačí použiť tlačidlo zvýšenia tlaku (+) alebo tlačidlo zníženia tlaku (-) na nastavenie požadovaného tlaku. Po dokončení nastavenia stlačte tlačidlo na spustenie čerpadla.
【Bezpečné a pohodlné】 Vyriešte rozpaky, keď nenájdete zdroj energie, nemusíte so sebou nosiť batérie, čím šetríte fyzickú silu. Ergonomicky navrhnutá vzduchová pumpa je protišmyková, ľahko sa drží a pohodlne sa používa.
【Jedinečný a prenosný dizajn】 Táto kompaktná a prenosná vzduchová pumpa SUP má dlhú hadicu a pohodlnú rukoväť na prenášanie, ktorú možno ľahko zostaviť a rozobrať, čím šetrí ďalší priestor pre ľahké skladovanie. Túto SUP pumpu si môžete vziať so sebou kamkoľvek pôjdete. Dá sa ľahko a behom chvíľky nafúknuť. Zahoďte tradičné manuálne vzduchové čerpadlo! Uvoľnite si ruky a ušetrite čas!

A man uses this electric pump to inflate his paddleboard
Electric pump can free your hands and save your time
This electric pump is equipped with an LCD digital display to accurately display pressure.
This electric pump is equipped with various types of connectors and can inflate a variety of products.
How to use an electric pump

Dodatočné parametre

Kategória: Paddleboardy
Rozmer balíka: 10,55 x 8,78 x 5,98 palca
Hmotnosť balíka: 1,43 kg
Set: Čerpadlo * 1 Hadica 3,3 stopy *1 Adaptéry ventilov *6 Návod na použitie*1
Záručná doba: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole: