Guns4Massage Mini prenosná masážna pištoľ - Smart 4

Kód: 672/ZEL 672/CER 672/CIE 672/SIV Zvoľte variant
€49,90 –40 % €29,90
Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Variant

Malá masážna pištoľ je ideálnou masážnou pomôckou do každej domácnosti. Vysoký výkon vám pomôže uvoľniť napätie svalov, zlepšiť prietok krvi a zefektívniť tak celkovú regeneráciu. Pištoľ je vo veľkosti mobilného telefónu, preto ju môžete nosiť všade so sebou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Masážna pomôcka má 4 vymeniteľné hlavy. Výhodou vymeniteľných hláv je, že sa prístroj dá použiť na mnoho skupín svalov, čo dodatočne rozširuje jeho využitie pri liečbe a regenerácií svalového tkaniva.

masážna pištoľ3

Na svoje si prídu všetci športovci aj nešportovci. Jej všestrannosť však ocenia aj profesionálni maséri a fyzioterapeuti.

 

Ponúka 6 rôznych rýchlostných úrovní a až 3600 úderov za minútu, čo pomáha zmierniť boľavé a stuhnuté svaly, vďaka čomu sa budete cítiť sviežo a uvoľnene.
Masážna pištoľ Guns4Massage má 4 vymeniteľné hlavice, ktoré je možné použiť na masáž krku, ramien, chrbta, paží, stehien, nôh atď.
Je to vynikajúce zariadenie na zmiernenie bolesti a napätia spôsobeného dlhou prácou, náročnými tréningami na budovanie svalov.

 

Pištoľ je malá a váži len 520 g. Vďaka tomu si ju môžete vziať so sebou na tréning, zápas alebo na dovolenku.

 

masážna pištoľ4

Použitie:

Použitie masážnej pištole je veľmi jednoduché a vhodné ako pred športovým výkonom ako metóda pretiahnutia, tak aj po ňom, pretože regeneruje svaly, zmierňuje kŕče vzniknuté intenzívnou fyzickou aktivitou, znižuje tvorbu kyseliny mliečnej a tiež prispieva k jej vylúčeniu.

 

Záruka:

Záruka produktu je 2 roky od dátumu zakúpenia a zaniká v nasledujúcich prípadoch:

 

  • Poškodenie spôsobené nehodou, zneužitím, nesprávnou manipuláciou alebo transportom.
  • Produkt bol podrobený neoprávnenej oprave alebo neautorizovanému manipulačnému zásahu.
  • Produkt nebol používaný podľa inštrukcií.
  • Škoda prekročila cenu produktu.
  • Došlo k zhoršeniu stavu produktu, v dôsledku zlého skladovania, zaobchádzania či starostlivosti zo strany používateľa.
Upozornenie

 

Pred použitím výrobku sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Obzvlášť v prípade, pokiaľ máte akékoľvek zdravotné problémy, trpíte prebiehajúcim akútnym alebo chronickým ochorením, ste tehotná alebo ste po výmene kĺbov. Produkt je určený iba pre dospelé osoby. Masážnu pištoľ nepoužívajte na kĺby, hlavu, ani iné kostnaté časti tela. Po použití sa môžu objaviť modriny. Akonáhle v masírovanej oblasti pocítite akýkoľvek nepríjemný pocit alebo bolesť, ihneď ukončite prevádzku produktu. Vlasy alebo akúkoľvek časť tela udržujte v dostatočnej vzdialenosti od pohyblivej časti zariadenia a chladiacich otvorov na zadnej strane motora, aby nedošlo k priškripnutiu. Nevkladajte akékoľvek objekty do chladiacich otvorov na zadnej strane motora. Zariadenie nie je určené na použitie pod vodou, ani v rizikových podmienkach, kde hrozí, že by voda mohla preniknúť do vnútorného systému, napríklad cez chladiace otvory motora. Vždy tak zabráňte akejkoľvek šanci, aby sa voda dostala do útrob zariadenia. Produkt uchovávajte a používajte v dostatočnej vzdialenosti od tekutín a zdrojov tepla. Používajte iba nabíjačku dodávanú v balení produktu. Pred každým použitím zariadenie starostlivo skontrolujte. Nezasahujte do systému fungovania produktu akýmkoľvek spôsobom. Nespúšťajte a nenabíjajte zariadenie v bez obslužnom stave. Nezachádzajte s výrobkom akýmkoľvek rizikovým spôsobom, ktorý by mohol spôsobiť poškodenie produktu alebo viesť k zraneniu používateľa. Neodstraňujte skrutky ani sa nepokúšajte produkt rozobrať. Po dosiahnutí nepretržitej hodinovej prevádzky produkt vypnite a pred opätovným použitím nechajte pol hodinu v pokoji vypnutý. Produkt skladujte v suchu, chráňte pred teplom, vlhkosťou a priamym slnečným žiarením.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pomôcky na cvičenie a regeneráciu
Farba: červená, čierna, zelená, sivá
Počet rýchlostí: 6
Doba nabíjania: 3 hodiny
Hlavice: 4
Váha: 520 g
Rozmery: 130*133*50 mm
Materíál: ABS
Menovitý výkon: 60 - 80W
Napätie: 7.4V
Nabíjacie napätie: 5V
Kapacita batérie: 1800mAh*2
Rýchlosť zaťaženia: 1800 - 3200r/min
Záručná doba: 24 mesiacov
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
K Avatar autora | 16.11.2022
Masirovanie predchadza svalovke dalsi den.
5
Z Avatar autora | 27.10.2022
Malá užitočná pištoľ pri bolestiach svalov. Premasíruje perfektne.
5
F Avatar autora | 31.5.2022
Za tu cenu je fajn.
5
S Avatar autora | 27.5.2022
Pre mňa vyhovujúca masážna pištoľ.